Reklama
Rajd Dakar 2011 w Buenos Aires: Z Zamościa na wyścigi
Wraz z Nowym Rokiem rozpoczyna się kolejna edycja rajdu Dakar. W kategorii samochodów ciężarowych wystartuje w Buenos Aires tylko jedna ekipa z Polski, a w niej reprezentant Zamościa.
- (lew)
- 01.01.2011 08:43
Chodzi o 37-letniego Sebastiana Gresztę z Zamościa, pilota polskiej ekipy ciężarówki, który jedzie ciężarówką razem z Grzegorzem Baranem i Rafałem Martonem.
Greszta to fan motoryzacji. Sześć lat temu razem z kolegą Krzysztofem Dziubą w 45 dni przejechali na motocyklach 19 tysięcy kilometrów. To była wycieczka do Mongolii oraz Chin.
Data dodania:
01.01.2011 08:43
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze