Reklama
Są ulgi na bilety dla uczniów w Zamościu. Radni zmienili uchwałę
Dotąd z ulgowych przejazdów autobusami MZK mogli korzystać tylko ci, którzy uczą się w szkołach miejskich. Dzieci spoza Zamościa musiały kasować w autobusach MZK całe bilety. To się zmieniło.
- Bogdan Nowak
- 03.01.2011 13:08
Bubel został poprawiony. Zamojscy radni miejscy zmienili wreszcie uchwałę w sprawie cen za przewóz środkami Miejskiego Zakładu Komunikacji.
Nie chodzi jednak o podwyżki, ale o ulgi dla uczniów. Poprzednia uchwała spowodowała mnóstwo kłopotów.
Szczegóły zmian znajdziesz na MM Zamość: Ulgi dla wszystkich
Data dodania:
03.01.2011 13:08
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze