Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pacjenci odchodzą z kwitkiem. Szpital \"papieski\" bez kontraktu z NFZ

Siedem poradni w szpitalu \"papieskim” bez kontraktu NFZ. Niewesoło jest na całej Zamojszczyźnie. Żeby się leczyć, trzeba mieć zdrowie...
Nefrologiczna, proktologiczna, psychologiczna, gastrologiczna, chorób metabolicznych, chirurgii onkologicznej oraz leczenia wad postawy. Te poradnie zamojskiego szpitala \"papieskiego” nie otrzymały kontraktu z NFZ, a to oznacza, że od dzisiaj nie przyjmują pacjentów. Podobnie jest w innych placówkach służby zdrowia na Zamojszczyźnie. Co teraz\" czytaj na MM Zamość: Nie ma kontraktu, nie ma leczenia

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama