Reklama
Pacjenci odchodzą z kwitkiem. Szpital \"papieski\" bez kontraktu z NFZ
Siedem poradni w szpitalu \"papieskim” bez kontraktu NFZ. Niewesoło jest na całej Zamojszczyźnie. Żeby się leczyć, trzeba mieć zdrowie...
- Leszek Wójtowicz
- 03.01.2011 14:16
Nefrologiczna, proktologiczna, psychologiczna, gastrologiczna, chorób metabolicznych, chirurgii onkologicznej oraz leczenia wad postawy.
Te poradnie zamojskiego szpitala \"papieskiego” nie otrzymały kontraktu z NFZ, a to oznacza, że od dzisiaj nie przyjmują pacjentów. Podobnie jest w innych placówkach służby zdrowia na Zamojszczyźnie.
Co teraz\" czytaj na MM Zamość: Nie ma kontraktu, nie ma leczenia
Data dodania:
03.01.2011 14:16
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze