Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pożar w bloku w Zamościu. Pijany właściciel trafił do szpitala

Policja wyjaśnia jeszcze okoliczności i przyczyny pożaru, który dzisiaj nad ranem wybuchł w jednym z mieszkań na parterze bloku przy ul. Wybickiego w Zamościu
Do pożaru doszło w poniedziałek po godz. 1 w nocy. Na miejsce skierowano dwa zastępy strażaków. – Trzeba było ewakuować pozostałych lokatorów – informuje Andrzej Szozda, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Zamościu. Więcej o zdarzeniu na MM Zamość: 100 tysięcy poszło z dymem

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama