Policja wyjaśnia jeszcze okoliczności i przyczyny pożaru, który dzisiaj nad ranem wybuchł w jednym z mieszkań na parterze bloku przy ul. Wybickiego w Zamościu
Leszek Wójtowicz
03.01.2011 11:10
Do pożaru doszło w poniedziałek po godz. 1 w nocy. Na miejsce skierowano dwa zastępy strażaków.
– Trzeba było ewakuować pozostałych lokatorów – informuje Andrzej Szozda, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Zamościu.
Więcej o zdarzeniu na MM Zamość: 100 tysięcy poszło z dymem
Komentarze