Reklama
Hrubieszów: Alarm w markecie Tesco
Alarm przeciwpożarowy postawił na równie nogi pracowników, klientów oraz służby ratownicze. Nie było jednak żadnego pożaru: przycisk wcisnął przypadkowo obywatel Ukrainy.
- (lew)
- 12.01.2011 10:23
Do zdarzenia doszło we wtorek w Tesco przy ul. Kolejowej w Hrubieszowie.
Po wyłączeniu alarmu wyszło na jaw, że włączył go przez przypadek 30-letni Ukrainiec, który tego dnia robił zakupy w hipermarkecie.
– Mężczyzna chciał skontaktować się z obsługą w sprawie zakupu towaru, dlatego włączył przycisk – informuje Edyta Krystkowiak, rzecznik prasowy hrubieszowskiej policji. – Nie miał pojęcia, że włącza się alarm.
Sam przycisk – jak ustalono – nie był dobrze zabezpieczony. Ochraniająca go szybka była rozbita. Ukrainiec nie poniesie konsekwencji.
Data dodania:
12.01.2011 10:23
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze