Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zamość: Żołnierze wyszli z koszar

Tylko kilkunastu zrezygnowało ze służby w wojsku. Większość z prawie 90 żołnierzy podpisała kontrakt z jednostkami w Zamościu, Chełmie albo Lublinie. Będą służyć także m.in. w Gołdapi, Szczecinie oraz Warszawie. Dzisiaj uroczyście żegnano ich po szkoleniu do Narodowych Sił Rezerwowych.
Zamość: Żołnierze wyszli z koszar
Szkolenie w zamojskiej jednostce trwało 4 miesiące (Fot. Leszek Wójtowicz)

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama