Zamość: Żołnierze wyszli z koszar
Tylko kilkunastu zrezygnowało ze służby w wojsku. Większość z prawie 90 żołnierzy podpisała kontrakt z jednostkami w Zamościu, Chełmie albo Lublinie. Będą służyć także m.in. w Gołdapi, Szczecinie oraz Warszawie. Dzisiaj uroczyście żegnano ich po szkoleniu do Narodowych Sił Rezerwowych.
- Leszek Wójtowicz
- 24.02.2011 12:29

Data dodania:
24.02.2011 12:29
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze