Licealiści z Zamościa zorganizowali dyskotekę, aby pomóc chorej na raka koleżance
Udało im się zebrać 5 tys. zł i wszystkie te pieniądze przekazali na leczenie Magdy. Uczennica liceum przy Centrum Szkół Mundurowych cierpi na nowotwór.
- (lew)
- 24.02.2011 14:54

Data dodania:
24.02.2011 14:54
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze