Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Licealiści z Zamościa zorganizowali dyskotekę, aby pomóc chorej na raka koleżance

Udało im się zebrać 5 tys. zł i wszystkie te pieniądze przekazali na leczenie Magdy. Uczennica liceum przy Centrum Szkół Mundurowych cierpi na nowotwór.
Licealiści z Zamościa zorganizowali dyskotekę, aby pomóc chorej na raka koleżance
Impreza odbyła się w popularnym zamojskim klubie (Fot. Archiwum)

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama