Reklama
Do Zamościa wraca pociąg. Ale poczekalni nie będzie
Tylko pod chmurką będzie można oczekiwać na jedyne pasażerskie połączenie kolejowe w Zamościu. Bo dworzec przy ul. Szczebrzeskiej ma być nadal zamknięty.
- Bogdan Nowak
- 25.02.2011 14:58

Data dodania:
25.02.2011 14:58
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze