Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Policjanci dostali pijanych kierowców \"na tacy\"

Gdyby nie czujność obywateli, policjanci mogliby się nigdy nie dowiedzieć o pijanych kierowcach, którzy w niedzielę jeździli po Zamościu. Przypadkowi świadkowie takich zdarzeń zdecydowali się jednak podać informację policji.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama