Policjanci dostali pijanych kierowców \"na tacy\"
Gdyby nie czujność obywateli, policjanci mogliby się nigdy nie dowiedzieć o pijanych kierowcach, którzy w niedzielę jeździli po Zamościu. Przypadkowi świadkowie takich zdarzeń zdecydowali się jednak podać informację policji.
- (ak)
- 28.02.2011 10:38
Data dodania:
28.02.2011 10:38
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze