Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Bełżec: Leżał ranny przy drodze. To był wypadek?

Nieprzytomnego 19-latka znaleziono w nocy z soboty na niedzielę przy drodze w Bełżcu (powiat tomaszowski). Młody mężczyzna nie pamięta, co mu się stało.
Kiedy przypadkowa osoba natknęła się w środku nocy na leżącego na poboczu mężczyznę, 19-latek był nieprzytomny. Świadomość odzyskał dopiero po przewiezieniu do szpitala. – Nie był w stanie powiedzieć, co się z nim działo wcześniej, bo był pod znacznym wpływem alkoholu – informuje Ireneusz Stromidło, rzecznik prasowy policji w Tomaszowie Lubelskim. Mundurowi wyjaśniają tę sprawę. Nie wykluczają, że pijany mężczyzna mógł iść wzdłuż drogi i ktoś go potrącił. – Miał obrażenia głowy i otarcia naskórka – precyzuje policjant. Możliwe jednak, że mężczyzna po prostu sam się przewrócił i upadając na ziemie zranił.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama