Alfa romeo z videorejestratorem. Nowy samochód policjantów z Zamościa
Tym autem można dogonić każdego drogowego pirata. Nowe alfa romeo zamojskiej policji jest w stanie osiągnąć grubo ponad 200 km/h. Auto zostało poświęcone i już wyjechało na drogi.
- (lew)
- 01.03.2011 13:32
Data dodania:
01.03.2011 13:32
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze