Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Dołhobyczów: Kradli żywność dla ubogich

Policjanci ustalili i zatrzymali dwóch 20-letnich mieszkańców gminy Mircze, którzy w weekend włamali się do Świetlicy Środowiskowej w Dołhobyczowie, skąd skradli produkty spożywcze o wartości 250 złotych.
Świetlica znajduje się w budynku GOK. Sprawcy włamali się tam, a następnie skradli m.in. konserwy, makaron, płatki śniadaniowe, które były przeznaczone dla ubogich rodzin z terenu gminy Dołhobyczów. – Żywność pochodziła z lubelskiego – informuje Edyta Krystkowiak, rzecznik prasowy hrubieszowskiej policji. Mundurowi – działając na podstawie własnych ustaleń – ujęli sprawców w dniu zawiadomienia o popełnionym przestępstwie. W środę obaj usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem i przyznali się do winy. Policjanci w wyniku przeszukania odzyskali znaczną część skradzionych produktów. Sprawcom grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama