Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zamość: 19-latek z marihuaną w mieszkaniu

Niemal 280 gram marihuany znaleźli w sobotę policjanci w mieszkaniu w Nowym Mieście w Zamościu. Do aresztu trafił 19 – latek.
Narkotyki były porozkładane w całym mieszkaniu. Policjanci znaleźli w sumie 17 różnego rodzaju opakowań zawierających marihuanę oraz wagę laboratoryjną służącą do porcjowania marihuany. Jak informuje policja z 280 gram marihuany można zrobić ok. 1100 \"działek” wartych na rynku ponad 20 tys. zł. 19 – latkowi grozi do 8 lat więzienia za posiadanie dużej ilości narkotyków. Policjanci sprawdzają skąd mężczyzna wziął marihuaną i czy ją sprzedawał.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama