Jad pszczoły lub osy może zabić
Do szpitala w Rzeszowie trafiło dziecko, któremu po użądleniu pszczoły spuchła cała twarz. Lekarze ostrzegają: szczególnie ostrożni musimy być latem.
- Nowiny 24
- 20.06.2011 16:35
Data dodania:
20.06.2011 16:35
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze