Jak informuje oficer dyżurny Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie zderzyły się tam trzy samochody ciężarowe.
Do wypadku doszło, kiedy dwa pojazdy stały na poboczu. Jeden kierowca pomagał drugiemu w zmianie koła. Wtedy na samochody najechała trzecia ciężarówka.
Dwa mężczyźni zostali przewiezieni do szpitala, ale najprawdopodobniej nie stało im się nic poważnego.
Z powodu wypadku obwodnica Lublina w kierunku Piask była przez kilka godzin zablokowana. Teraz już ruch odbywa się normalnie.
Reklama
Wypadek na obwodnicy Lublina. Zderzyły się trzy ciężarówki
Do groźnego wypadku doszło w środę przed godz. 23 na obwodnicy Lublina, pomiędzy węzłami Zadębie oraz Felin.
- pab
- 19.03.2015 07:09

Data dodania:
19.03.2015 07:09
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze