Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Szkoły przy ul. Nałkowskich połączą w nowy zespół?

Mieszczące się w tym samym budynku przy ul. Nałkowskich szkoły (podstawówkę i gimnazjum) miasto chce połączyć w nowy Zespół Szkół nr 13.
Szkoły przy ul. Nałkowskich połączą w nowy zespół?
Szkoła

Ratusz tłumaczy, że pozwoli to obniżyć koszty, bo będzie jeden dyrektor, wspólna administracja i obsługa.

Ma to również umożliwić nauczycielom uzupełnianie wymiaru zajęć w poszczególnych placówkach.

Pomysłem w czwartek zajmą się radni, później swoją opinię musi wyrazić kurator, a następnie sprawa wróci do Rady Miasta.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama