Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadek w Strzelcach: 42-latka uderzyła w drzewo i zginęła

Mieszkanka gminy Nałęczów, 42-letnia kierująca daewoo lanos z niewiadomych przyczyn zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo.
Wypadek w Strzelcach: 42-latka uderzyła w drzewo i zginęła

Do zdarzenia doszło 15 sierpnia około godz. 13:00 na drodze z Nałęczowa do Czesławic. Kobieta zginęła na miejscu. Okoliczności wypadku oraz jego przyczyny badają policjanci z powiatowej komendy w Puławach.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama