Do zdarzenia doszło 15 sierpnia około godz. 13:00 na drodze z Nałęczowa do Czesławic. Kobieta zginęła na miejscu. Okoliczności wypadku oraz jego przyczyny badają policjanci z powiatowej komendy w Puławach.
Wypadek w Strzelcach: 42-latka uderzyła w drzewo i zginęła
Mieszkanka gminy Nałęczów, 42-letnia kierująca daewoo lanos z niewiadomych przyczyn zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo.
- rs
- 16.08.2016 11:04

ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze