Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Lublin: Zderzenie dwóch samochodów koło Orfeusza

Toyota i opel zderzyły się u zbiegu al. Kompozytorów Polskich i Braci Wieniawskich
Lublin: Zderzenie dwóch samochodów koło Orfeusza

Do zdarzenia doszło po godz. 19. Strażacy wydostali z jednego z samochodów dwie zakleszczone osoby.

Na miejscu pomocy udzieliła poszkodowanym załoga karetki pogotowia. Według wstępnych informacji policji nikt nie doznał poważniejszych obrażeń.

W miejscu kolizji są utrudnienia drogowe.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama