Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Czechowice-Dziedzice. Ciężarówka wjechała w dom

Rozpędzona ciężarówka zjechała z drogi wjechała w dom jednorodzinny w Czechowicach-Dziedzicach.
Mieszkańcom budynku nic się nie stało, ale konstrukcja została naruszona. Do wypadku doszło przed godziną 5 rano.

Kabina tira została kompletnie zniszczona. Kierowca samochodu z urazem głowy został przewieziony do szpitala. – To już piąty raz ktoś wjechał nam w płot, ale wcześniej to były samochody osobowe. Nie wiem, dlaczego tak się dzieje – dziwiła się mieszkanka domu.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama