Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zderzenie aut na ul. Orkana: Jedna osoba w szpitalu

Na ul. Orkana doszło do zderzenia volkswagena i forda. Jedna osoba trafiła do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku. Jeden pas jest zablokowany.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama