Sylwia Przybysz urodziła się w 1998 roku. Karierę muzyczną zaczynała publikując filmy w serwisie YouTube. Wykonywała na nich covery popularnych piosenek, m.in. utworów "Want U Back" Cher Lloyd. W 2014 roku otrzymała propozycję współpracy od wytwórni My Music, a rok później ukazał się jej debiutancki krążek pt. "Plan", na którym gościnnie wystąpili m.in. Mezo i DJ Remo.
Sylwia Przybysz ma na swoim koncie trzy albumy. Ostatni, "Tylko raz", ujrzał światło dzienne pod koniec 2016 roku. Obecnie młoda artystka jest w trakcie trasy koncertowej promującej płytę.
- Dzięki nowym kompozycjom chcę przekazać swoje emocje i przeżycia, które towarzyszą mi w codziennym życiu. A tytuł płyty “Tylko Raz” ma podkreślać, że tylko raz dostajemy daną szansę w życiu i to od nas zależy czy ją wykorzystamy czy zaprzepaścimy - twierdzi Przybysz.
Bilety na koncert kosztują 39 zł.
***
Sprawdź co dzieje się w Lublinie. Pobierz aplikację CO GDZIE KIEDY ze sklepu Google Play.














Komentarze