Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Potrącenie na przejściu dla pieszych. Kierowca jechał pasem dla trolejbusów

Do wypadku doszło na przejściu dla pieszych przy ul. Lubartowskiej.
Potrącenie na przejściu dla pieszych. Kierowca jechał pasem dla trolejbusów

Po godz. 15 kierujący oplem corsa potrącił osobę pieszą, która została przewieziona do szpitala.

Kierowca opla był trzeźwy. Mężczyzna jechał swoim autem ul. Lubartowską w stronę Królewskiej po pasie, który jest przeznaczony tylko dla trolejbusów.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama