Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Lublin: Wjechał w stojące auta. Wypadek na al. Spółdzielczości Pracy

Do zderzenia trzech samochodów doszło w piątek około godz. 16 na al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie
Lublin: Wjechał w stojące auta. Wypadek na al. Spółdzielczości Pracy

Auta zderzyły się na wysokości ul. Rapackiego. Renault uderzyło w peugeota, a ten jeszcze w mazdę. Kierowca nie zatrzymał się przed stojącymi w korku samochodami. Prawdopodobnie nie miał zapiętych pasów. Trafił do szpitala.

Jeden pas w stronę Elizówki jest zablokowany. 

 

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama