Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Znaleźli mefedron i marihuanę w mieszkaniu 20-latka

Chełmscy policjanci zatrzymali we wtorek 20-letniego mieszkańca miasta. W jego domu znaleźli marihuanę i mefedron.
Znaleźli mefedron i marihuanę w mieszkaniu 20-latka
W mieszkaniu 20-latka policjanci znaleźli mefedron i marihuanę.

Autor: Dorota Awiorko archiwum

Kryminalni ustalili, że 20-latek może mieć narkotyki w swoim mieszkaniu w centrum Chełma. Zdecydowali się je przeszukać. Mundurowi znaleźli i zabezpieczyli w jego biurku ponad 90 gramów marihuany i 16 gramów mefedronu.

Funkcjonariusze zabezpieczyli substancje i zatrzymali 20-latka.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama