Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Potrącił na przejściu dwie nastolatki

W środę na ulicy Centralnej w Puławach kierowca opla potrącił na przejściu dla pieszych dwie nastolatki. Jedna z nich trafiła do szpitala.
Potrącił na przejściu dwie nastolatki
Jedna z nastolatek trafiła do szpitala.

Autor: Policja

Do wypadku doszło po południu. 20-letni kierowca opla combo potrącił na przejściu dla pieszych dwie prawidłowo przechodzące 16-latki.

Jedna z dziewczyn trafiła do szpitala, druga odniosła ogólne potłuczenia.

Kierowca był trzeźwy. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama