Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Mężczyzna potrącony na przejściu dla pieszych. Zmarł w szpitalu

Do tragicznego wypadku doszło w czwartek wieczorem w miejscowości Okopy-Kolonia (gm. Dorohusk).
Mężczyzna potrącony na przejściu dla pieszych. Zmarł w szpitalu
80-letni pieszy zmarł w szpitalu.

Autor: Policja

– Kierująca nissanem 61-latka z Chełma, potrąciła na oznakowanym przejściu dla pieszych 80-latka. Mężczyzna zmarł po przewiezieniu do szpitala – informuje st. sierż. Kamil Karbowniczek.

Trwa ustalanie przyczyn tego tragicznego wypadku. Kobieta kierująca nissanem była trzeźwa.

 

 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama