Mecz w Warszawie zakończył się jako pierwszy. "Wojskowi" po końcowym gwizdku mogli tylko obserwować na monitorach, co dzieje się w Białymstoku. "Jaga" walczyła do końca, bo i tak ze stanu 0:2 wyciągnęła wynik na 2:2. Do mistrzostwa zabrakło jednak jeszcze jednej bramki.
Reklama
Legia mistrzem Polski (wideo)
Legia Warszawa obroniła tytuł mistrza Polski. Zespół Jacka Magiery bezbramkowo zremisował z Lechią Gdańsk, mimo że goście kończyli w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Sławomira Peszki. Taki rezultat oznaczał, że sprawa tytułu zależała od wyniku w Białymstoku. Jagiellonia musiałaby wygrać z Lechem, aby przeskoczyć stołeczny klub w tabeli. Drużyna prowadzona po raz ostatni przez Michała Probierza zremisowała jednak z „Kolejorzem” 2:2.
- x-news/Press Focus
- 04.06.2017 20:30

Autor: x-news/Press Focus
Data dodania:
04.06.2017 20:30
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze