Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

5-latek wjechał rowerkiem pod samochód

W poniedziałek w Uchaniu (pow. hrubieszowski) 5-latek wyjechał rowerkiem wprost pod nadjeżdżający samochód.
5-latek wjechał rowerkiem pod samochód

Autor: Policja

Policjanci ustalili, że dziecko bawiło się na podwórku. W pewnym momencie wyjechało rowerkiem z posesji wprost pod koła nadjeżdżającej toyoty. 5-latek z ogólnymi obrażeniami trafił do szpitala.

34-letnia kierująca toyotą była trzeźwa.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama