Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Dramatyczna rozmowa telefoniczna. Policjantka pomogła mężczyźnie

Dyżurna włodawskiej policji uratowała życie 30-latka. Mężczyzna zadzwonił na komendę, mówiąc że chce popełnić samobójstwo.
Dramatyczna rozmowa telefoniczna. Policjantka pomogła mężczyźnie

Autor: Policja

Do zdarzenia doszło w środę przed południem. Na policję zadzwonił 30-latek. Mężcyzna powiedział, że jest w nieznanym mu lesie i chce popełnić samobójstwo.

Aspirant sztabowy Anna Kołodziej, dyżurna włodawskiej komendy, zaczęła rozmawiać z desperatem.

Policjantka prowadziła rozmowę w taki sposób, żeby uspokoić 30-latka i odwieść od popełnienia samobójstwa. Ustaliła, gdzie przebywa i tłumaczyła, jak ma wyjść z lasu.

Na miejsce przyjechali funkcjonariusze, którzy zaopiekowali się mężczyzną.

 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama