Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Sarna wpadła do samochodu. Kierowca trafił do szpitala

Na długo zapamięta swoją środową podróż 62-letni chełmianin. Honda, którą kierował zderzyła się z sarną, a zwierzę wpadło do środka.
Sarna wpadła do samochodu. Kierowca trafił do szpitala

Autor: Policja

Do wypadku doszło w Wereszynie (pow. hrubieszowski).

38-latek jechał audi w kierunku Dołhobyczowa, gdy na jezdnię wtargnęła sarna. Po zderzeniu sarna przeleciała na przeciwległy pas.

Tam zwierzę uderzyło w szybę hondy, którą kierował 62-latek i wpadło do środka. Kierowca trafił do szpitala na obserwację.

Kierowca audi nie odniósł obrażeń.

 

 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama