Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Jechał za szybko. Uderzył w drzewo

Groźny wypadek na trasie Pasieki-Tomaszów Lubelski. Samochód uderzył tam w drzewo.
Jechał za szybko. Uderzył w drzewo

Autor: Policja

Do wypadku doszło w piątek rano na wysokości "Siwej Doliny".

47-latek kierujący volkswagenem prawdopodobnie jechał zbyt szybko i na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem.

Volkswagen uderzył w drzewo. Cztery osoby trafiły do szpitala.

Kierowca był trzeźwy. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama