Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadek na Al. Witosa. Jedna osoba w szpitalu

Jedna osoba trafiła do szpitala po zderzeniu dwóch aut na drodze serwisowej przy ul. Witosa w Lublinie.
Wypadek na Al. Witosa. Jedna osoba w szpitalu

Autor: Czytelnik

Do wypadku doszło około godziny 16.30.

- Mazda zderzyła sie z mercedesem. Jedna osoba trafiła na badania do szpitala - mówi nadkomisarz Renata Laszczka-Rusek, rzecznik lubelskiej policji.

Na miejscu nie ma większych utrudnień w ruchu.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama