Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wyjeżdżał z posesji. Potrącił starszą kobietę

72-letnia kobieta trafiła do szpitala po tym, jak została potrącona przez samochód w Tomaszowie Lubelskim.
Wyjeżdżał z posesji. Potrącił starszą kobietę

Autor: Policja

Do wypadku doszło w czwartek rano na ulicy Brackiej.

41-latek wyjeżdżał toyotą z posesji, ale nie zauważył idącej 72-latki. Potrącona kobieta trafiła do szpitala.

Kierowca toyoty był trzeźwy.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama