Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Po pijanemu, bez oświetlenia jechał rowerem drogą krajową. Potrącił go samochód

Po pijanemu, bez oświetlenia i kamizelki odblaskowej - w taki sposób wczoraj wieczorem jechał "krajową 74" 46-letni rowerzysta. Mężczyzna wpadł pod samochód.
Po pijanemu, bez oświetlenia jechał rowerem drogą krajową. Potrącił go samochód

Do zdarzenia doszło w Liśniku Dużym (pow. kraśnicki). Kierowca suzuki jechał w kierunku Annopola i zauważył nieoświetlonego rowerzystę. W momencie, gdy zaczął go wyprzedzać, jednoślad zjechał wprost pod koła samochodu.

Od rowerzysty czuć było silną woń alkoholu. Mężczyzna był przytomny, ale nie był w stanie dmuchnąć w alkomat. Trafił do szpitala w Kraśniku, gdzie pobrano od niego krew do badań.

Kierowca suzki był trzeźwy.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama