Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zderzenie aut na Al. Racławickich. Były utrudnienia

Jedna osoba trafiła do szpitala po porannym zderzeniu dwóch aut na Al. Racławickich w Lublinie. Były utrudnienia w ruchu.
Zderzenie aut na Al. Racławickich. Były utrudnienia

Autor: Adam

Do zdarzenia doszło około godziny 7.30 na skrzyżowaniu z ulicami Legionową i Spadochroniarzy.

- Kierujący peugeotem doprowadził do zderzenia z volkswagenem. Jedna osoba trafiła do szpitala na bdania, ale nie doznała poważnych obrażeń. Zdarzenie potraktowaliśmy jako kolizję - mówi starszy sierżant Kamil Karbowniczek z lubelskiej policji.

Mimo tego zablokowany był jeden pas w kierunku centrum.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama