Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Spędził noc w policyjnym areszcie. Przedmiot, który chciał ukraść może zaskakiwać

Mężczyzna trafił na noc do policyjnego aresztu. Powód? Kradzież pluszowego misia.
Spędził noc w policyjnym areszcie. Przedmiot, który chciał ukraść może zaskakiwać

W poniedziałek około godziny 14 policjant po służbie zauważył mężczyznę wychodzącego z hurtowni z zabawkami w Krasnymstawie. Mężczyzna zabrał znajdującą się przy wejściu pluszową maskotkę, która była w foliowym worku. Mężczyzna zarzucił worek na plecy, po czym wyszedł ze sklepu. Widząc to policjant podjął interwencję. Złodziej wyrzucił zabawkę i próbował uciec. Szarpał się, wyrywał a nawet uderzył policjanta. Po chwili został jednak obezwładniony i przekazany patrolowi, który przyjechał na miejsce.

– Z jego zachowania wynikało, iż był pod silnym działaniem alkoholu – podkom. Piotr Wasilewski, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Dzisiejszą noc 30-letni mieszkaniec Krasnegostawu spędził w policyjnym areszcie. Wkrótce usłyszy zarzut kradzieży wartej ponad 150 zł maskotki oraz odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza.

>>>

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama