Do zdarzenia doszło przed godziną 14 w okolicy przejścia dla pieszych. Samochód dostawczy zderzył się z osobowym fiatem.
- Wyjaśniamy okoliczności tej kolizji. Kierowcy byli trzeźwi - mówi podkomisarz Andrzej Fijołek z lubelskiej policji.

Autor: Grzegorz Rekiel
Do zdarzenia doszło przed godziną 14 w okolicy przejścia dla pieszych. Samochód dostawczy zderzył się z osobowym fiatem.
- Wyjaśniamy okoliczności tej kolizji. Kierowcy byli trzeźwi - mówi podkomisarz Andrzej Fijołek z lubelskiej policji.
Komentarze