Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Lublin: Ku przestrodze. Ten pieszy miał dużo szczęścia [wideo]

Niewiele brakowało, a doszłoby do wypadku. Samochód omal nie wjechał w pieszego, który wtargnął na jezdnię
Lublin: Ku przestrodze. Ten pieszy miał dużo szczęścia [wideo]

Do zdarzenia doszło kilka dni temu na ul. Metalurgicznej w Lublinie.

Wygląda na to, jakby pieszy zapomniał, że jest na ruchliwej ulicy. Nagle wyszedł zza busa, stojącego na wysepce, wprost przed koła jadącego auta. Kierowca w ostatniej chwili zdołał uniknąć groźnego wypadku.

- Na szczęście nikomu nic się nie stało - napisał na YouTube pan Karol.

Zobaczcie sami:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama