Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Chciał bez kluczyka odpalić ciągnik. Trafił do szpitala

Do nieszczęśliwego wypadku doszło wczoraj na terenie gminy Wierzbica w powiecie chełmskim
Chciał bez kluczyka odpalić ciągnik. Trafił do szpitala

64-letni mieszkaniec gminy odpalał ciągnik rolniczy przy użyciu metalowego klucza tzw. metodą „na krótko”. W pewnej chwili pojazd ruszył i przejechał po nim. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Był trzeźwy.

Policjanci apelują o zachowanie ostrożności w związku z rozpoczętym sezonem prac polowych. Zlekceważenie podstawowych zasad bezpieczeństwa może mieć tragiczny finał.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama