Nagrody i dyplomy otrzymali wielokrotni laureaci, czyli osoby które doskonale poradziły sobie z trzema lub więcej konkursami w podstawówkach i gimnazjach oraz laureaci gimnazjów konkursów przedmiotowych: polonistycznego, z języka angielskiego, języka rosyjskiego, języka niemieckiego, języka francuskiego, języka hiszpańskiego, biologicznego, chemicznego, matematycznego, fizycznego i geograficznego. Doceniono także przygotowujących ich nauczycieli i dyrektorów szkół.
W piątek nagrody odbiorą natomiast laureaci ze szkół podstawowych konkursów przedmiotowych: polonistycznego, historycznego, matematycznego, języka angielskiego; laureaci z gimnazjalnego konkursu historycznego oraz laureaci konkursu ortograficznego i XXIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej”.
![Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia] Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia]](https://static2.dziennikwschodni.pl/data/articles/xl-oto-najlepsi-uczniowie-laureaci-konkursow-nagrodzeni-przez-kuratorium-zdjecia-1751703989.jpg)













Komentarze