Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pracował na budowie. Spadł z wysokości drugiego piętra

Groźny wypadek na budowie w miejscowości Siedliszcze (pow. chełmski).
Pracował na budowie. Spadł z wysokości drugiego piętra

Autor: Policja

Doszło do niego w czwartek.

65-latek pracował przy budowie zbiornika na wodę pitną. Był na wysokości sześciu metrów. W pewnym momencie stracił równowagę i wpadł do wnętrza zbiornika. 

Mężczyzna trafił do szpitala. Był trzeźwy. Na miejscu, oprócz policjantów, pracował inspektor pracy. 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama