Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Świadek dziwnego zachowania kierowcy zabrał mu kluczyki. Po chwili mężczyzna zasnął

Mieszkaniec Piask zatrzymał nietrzeźwego kierowcę. Widząc jak mężczyzna jedzie „wężykiem” po jednej z ulic miasta, zabrał mu kluczyki i powiadomił policję.
Świadek dziwnego zachowania kierowcy zabrał mu kluczyki. Po chwili mężczyzna zasnął

W poniedziałek przed godziną 19 świdnicka policja otrzymała informację o kierowcy, którego zachowanie i wygląd wskazywało, że może być nietrzeźwy. Gdy patrol przyjechał na miejsce zastał zgłaszającego interwencję oraz śpiącego w renault twingo 44-latka.

Po obudzeniu mężczyzny mundurowi przeprowadzili badanie jego trzeźwości. Wynik wskazał 2,75 promila w wydychanym powietrzu. Dodatkowo okazało się, że 44-latek nie posiadał uprawnień do prowadzenia pojazdów oraz nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów. Tożsamość mężczyzny potwierdził przybyły na miejsce jego brat a następnie zabezpieczył samochód.

44-latek za swoje zachowanie odpowie przed sądem.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama