Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Huragan Międzyrzec Podlaski – Grom Kąkolewnica 2:0. Pozostałe wyniki bialskiej klasy okręgowej

W meczu na szczycie Huragan Międzyrzec Podlaski ograł Grom Kąkolewnica 2:0. Była to siódma z rzędu wygrana gospodarzy, którzy jako jedyni są niepokonani w obecnych rozgrywkach. Cztery gole strzelił dla Granicy Terespol Adrian Hołownia, a beniaminek rozgromił na wyjeździe ŁKS Łazy 9:1. Na pierwsze punkty w sezonie czeka Olimpia Okrzeja
Huragan Międzyrzec Podlaski – Grom Kąkolewnica 2:0. Pozostałe wyniki bialskiej klasy okręgowej
Huragan pokonał kolejną przeszkodę

Autor: FOT. ZENON MATEJAK/GROM KĄKOLEWNICA/FACEBOOK

W Międzyrzecu spotkały się zespoły z czołówki: lider Huragan i zajmujący drugą lokatę Grom Kąkolewnica. Obie drużyny były dotychczas niepokonane. W roli faworyta wystąpili gospodarze, którzy mieli na koncie sześć zwycięstw. Jedno mniej mieli przyjezdni, których inauguracyjna potyczka z Sokołem Adamów została przełożona na 11 listopada.

Mecz na szczycie bialskiej ligi okręgowej cieszył się sporym, jak na ten poziom rozgrywkowy, zainteresowaniem widzów. – Oprócz naszych przyjechali także kibice z Kąkolewnicy. Myślę, że mecz oglądało grubo ponad 200 osób – mówi kierownik Huraganu Tadeusz Żechowski.

Spotkanie stało na dobrym poziomie, oba zespoły toczyły w miarę wyrównaną walkę. Więcej z gry mieli jednak gospodarze. – Spokojnie powinniśmy wygrać co najmniej 4:0. Dwie, nawet dwustuprocentowe okazje zmarnował Jacek Mielnik. Grom praktycznie nam nie zagroził – relacjonuje kierownik Huraganu.

Na 1:0 trafił dla lidera Kacper Chudowolski, który wykorzystał dokładne podanie do środka pola. Na 2:0 podwyższył z rzutu karnego Alan Olszewski. – „11” nam się należała. W polu karnym ewidentnie faulowany był Kacper Chudowolski – tłumaczy Żechowski. – Cieszy zwycięstwo i jego styl. Nasza gra wygląda naprawdę nieźle.

– Mecz ustawiła głupio stracona druga bramka z niepotrzebnego rzutu karnego. Po prostu zeszło z nas powietrze. Do tego czasu staraliśmy się kreować grę – mówi trener Gromu Edmund Koperwas.

Huragan Międzyrzec Podlaski – Grom Kąkolewnica 2:0 (1:0)

Bramki: Chudowski (17), Olszewski (55 z karnego).

Huragan: Płodowski – Czumer (69 Kowalewski), Sierpień (58 Weręgowski), A. Kwaśniewski (46 Mielnik), Olszewski, Panasiuk, Muszyński (36 Wojtczuk), Jędruchniewicz, Stalewski, Korgol, Chudowski (77 Grudziński).

Grom: Kaczmarek – Kosel (60 Lotek), Krośko, M. Muszyński, Grochowski, Pękała (65 Kot), Czarnecki (60 Garbacik), Zdunek (77 Osiak), Bogucki (75 Zieliński), Borkowski, Samociuk.

Sokół Adamów – LKS Agrotex Milanów 2:2 (1:1)

Bramki: Mateusz Baran (30, 60) – Jaszczuk (16), Pawlina (63).

Sokół: M. Dzido – Alikowski (90 Domański), Szlaski, Łukasik, Stępniak, K. Dzido (70 P. Nowicki), Strzyżewski, Kuś, Wierzbicki (65 Piotrowski), Mateusz Baran (85 J. Nowicki), Sokołowski.

Milanów: Ciupak – Łotys, Jaszczuk, Magier, Szypulski, Wierzejski, Pieńkus, Pawlak, P. Niewiadomski, Pawlina, G. Romaniuk.

Olimpia Okrzeja – Tytan Wisznice 0:3 (0:3)

Bramki: Gromysz (26), Przepiórka (36), Makaruk (43).

Olimpia: Olek – J. Mroczek, D. Kryczka, D. Pietrzak, Matacz, K. Pawlak, Grzesiak, B. Mroczek, Zbucki, M. Pawłowski (75 Gajowy), Ambroziak (15 Ochnik).

Tytan: Rożnowicz – Polubiec (60 Martyniuk), Krawczenko, Oniszczuk, Rozwadowski, Semeniuk, Gromysz, Kopiś (75 Bartkowski), Przepiórka (55 Kisiel), Kalinowski (70 Zieniuk), Makaruk (80 Brocki).

ŁKS Łazy – Granica Terespol 1:9 (0:1)

Bramki: Wałachowski (52 z karnego) – Hołownia (11, 60, 65, 89), Sawicki (47), Bołtowicz (75), Roślik (82), Oponowicz (84, 87).

Łazy: Krasuski – Safiański (), Janaszek, Skoczeń, Szymczak, Matuszewski, Gryczka, Wereszczyński, Wałachowski, Młynarczyk,

Granica: Tryczyk – Sawicki, Sosidko, Szymański, Wasiluk (74 Śreniawski), Hołownia, Pietrusik, Magier, Tymon (69 Roślik), Sawtyruk, Bołtowicz (83 Oponowicz).

Lutnia Piszczac – Bad Boys Zastawie 4:2 (1:2)

Bramki: Fedorcew (1, 76), N. Korzeniewski (70), Kacik (85 z karanego) – Kachniarz (30), Góral (45).

Czerwona kartka: Damian Wołoszka (Zastawie) w 25 minucie, za drugą żółtą.

W 20 minucie Damian Borowik (Lutnia) nie wykorzystał rzutu karnego. Jego strzał obronił bramkarz Bad Boys.

Lutnia: M. Korzeniewski – Kurowski, Kacik, Borowik, Mikocewicz (70 Szyszkiewicz), N. Korzeniewski (76 Narojek), Goździołko (76 K. Korzeniewski), Skrodziuk, Melanowicz, Fedorcew, B. Kaliszuk.

Bad Boys: Bojanek – M. Świętochowski, D. Wołoszka, Cizio, Miszta, Czernic, Walo (80 Mróz), Góral, Szymanek (75 Łukasik), R. Wołoszka, Kachniarz.

Unia Żabików – Bizon Jeleniec 0:0

Żabików: Dąbkowski – Pieńko, Frączek, Palica, Niewęgłowski, Kot, Struk, Drygiel, Zgrajka (81 Chudek), Koczkodaj, Kucio (70 Fijałkowski).

Bizon: Lisiewicz – K. Rybka, M. Rybka, Osiak, Kucharzak (60 Grzywacz), Gajda, Jamborski, Olek, Rosłoń (80 Grzela), Goławski, M. Botwina.

Kujawiak Stanin – Unia Krzywda 2:1 (0:0)

Bramki: Tronowski (65 z karnego), Charmuszko (75) – D. Nankiewicz (55 z karnego).

Kujawiak: Żmudziński – Adamiak, Szendel, Ciejak (46 Syryjczyk, 70 Abramek), Jastrzębski, Kazana (46 Grochowski), Sobiech (60 Tronowski), Charmuszko, Purzycki, Kąkol (55 Skwarek), Osiak.

Krzywda: J. Dadasiewicz – A. Białach, Filip, J. Gajownik (65 K. Białach), Wesołowski (70 Strzyżewski), A. Gajownik, Cieślak, Kępka, Chmiel, Bober (53 D. Nankiewicz), Piszcz.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama