Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Łukowski SOR w remoncie. Prace potrwają kilka miesięcy

Szpitalny oddział ratunkowy łukowskiego szpitala w remoncie. Na zmiany poczekamy do maja.
Łukowski SOR w remoncie. Prace potrwają kilka miesięcy

Autor: Archiwum

– To dobra informacja zarówno dla pacjentów, jak i dla personelu medycznego, który od wiosny będzie mógł pracować w znacznie korzystniejszych warunkach – przekonuje Dariusz Orzeł, dyrektor do spraw inwestycji w łukowskim szpitalu.

Prace rozpoczęły się trzy miesiące temu i mają potrwać do maja. To pierwszy etap inwestycji. – Prace budowlane idą sprawnie. Liczymy, że zakończą się one w przewidzianym przez nas terminie. Do tego czasu SOR pracuje jednak normalnie, bez żadnych zakłóceń – podkreśla Orzeł.

Obecnie wejście na oddział ratunkowy znajduje się kilka metrów dalej od tego pierwotnego. Wymianie podlegają też instalacje i aparatura medyczna. – Prace mają na celu dostosowanie budynku do najwyższych standardów medycznych obowiązujących na oddziałach ratunkowych – zaznacza dyrektor.

Koszt pierwszego etapu to ponad 1,1 mln zł.

To nie jedyna inwestycja prowadzona przez szpital. W listopadzie ubiegłego roku do użytku został oddany Ośrodek Zdrowia w Jedlance. – Ponadto wciąż remontowane i modernizowane są ośrodki zdrowia w Trzebieszowie i Wandowie – dodaje Orzeł.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama