Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Bal ósmoklasistów w Prywatnej Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Lublinie

W piątek ósmoklasiści z Prywatna Szkoła Podstawowa i Liceum im. Królowej Jadwigi w Lublinie bawili się na balu.
Bal ósmoklasistów w Prywatnej Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama