Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Na 2 miesiące zamkną ważną ulicę w Lublinie. Łączy Al. Racławickie z ul. Głęboką

Przez ponad dwa miesiące zamknięty ma być odcinek ul. Spadochroniarzy, przez co niemożliwy stanie się przejazd tą trasą od Al. Racławickich do ul. Głębokiej.
Na 2 miesiące zamkną ważną ulicę w Lublinie. Łączy Al. Racławickie z ul. Głęboką

Utrudnienia są spowodowane budową drogi dojazdowej do nowych bloków stawianych przez jedną z firm deweloperskich. Budowa będzie się wiązać z pracami przy podziemnych sieciach i dlatego ma trwać tak długo.

Barierki mają zagrodzić jezdnię już w najbliższy poniedziałek. Od strony Al. Racławickich będzie można dojechać do ul. Weteranów, natomiast ul. Pagi stanie się drogą ślepą. Będzie tak do końca sierpnia.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama