Utrudnienia są spowodowane budową drogi dojazdowej do nowych bloków stawianych przez jedną z firm deweloperskich. Budowa będzie się wiązać z pracami przy podziemnych sieciach i dlatego ma trwać tak długo.
Barierki mają zagrodzić jezdnię już w najbliższy poniedziałek. Od strony Al. Racławickich będzie można dojechać do ul. Weteranów, natomiast ul. Pagi stanie się drogą ślepą. Będzie tak do końca sierpnia.

Komentarze