Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Ciężkie granie w Rider's Pub

Już w czwartek, 18 lipca o godz. 19 w Rider's Pub (ul. 3 Maja 9) odbędzie się potrójny metalowy koncert z udziałem formacji Enragement z Finlandii.
Ciężkie granie w Rider's Pub

Autor: materiały promocyjne

Enragement prezentuje muzykę spod znaku death metalu, oscylującą wokół takich stylów, jak technical, brutal, old school czy black metal.

Tego wieczora na scenie Rider's Pub wystąpią także polskie grupy: założony w 1999 roku zespół Ferosity oraz stosunkowo młoda, ale już doświadczona formacja Chainsword.

Wstęp: 15 zł.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama