Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

"Wokół zdrowia z Botanikiem". Spotkanie w Ogrodzie Botanicznym

Przed nami kolejne spotkanie z cyklu "Wokół zdrowia z Botanikiem". 22 września o godz. 11 w Ogrodzie Botanicznym UMCS rozpocznie się wydarzenie promujące wykorzystanie naturalnych produktów w poprawie kondycji ciała i ducha.
"Wokół zdrowia z Botanikiem". Spotkanie w Ogrodzie Botanicznym

Autor: materiały promocyjne

W programie: analizy masy i składu ciała, porady dietetyczne, degustacja naturalnych wyrobów roślinnych, łamigłówki dla najsłodszych, warsztaty oraz produkty zielarskie, warzywa i owoce, miody.

Wejście do Ogrodu Botanicznego UMCS znajduje się od ul. Willowej.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama