Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Stand-Up: Olka Szczęśniak i Paulina Potocka w Graffiti

W poniedziałek, 30 września o godz. 19 w klubie Graffiti (al. Piłsudskiego 13) odbędzie się stand-up z udziałem Olki Szczęśniak i Pauliny Potockiej.
Stand-Up: Olka Szczęśniak i Paulina Potocka w Graffiti

Autor: materiały promocyjne

Olka Szczęśniak wystąpi z nowym programem ''Zespół HAJSpergera". Będzie to opowieść o służbie zdrowia, rodzinach wielodzietnych, dzieciństwie i sąsiedzkich waśniach.

Szczęśniak prezentuje ostre i bezlitosne poczucie humoru połączone z kobiecym wdziękiem. Występowała m.in w TVP u Kacpra Rucińskiego i u Kuby Wojewódzkiego w TVN. Jej poprzedni program można obejrzeć na Netflixie.

- Wraz z nią pojawi się znakomita Paulina Potocka czyli jazz polskiego stand-upu - zachęcają organizatorzy.

Bilety na wydarzenie kosztują 25 zł. Wejściówki dostępne na kupbilecik.pl.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama