Tegoroczna edycja kampanii odbywa się pod hasłem „Zagłosuj na swoje serce” i koncentruje się na dławicy piersiowej, która jest ostatnim stadium niedokrwiennej choroby serca należącej do tzw. chorób cywilizacyjnych. Zachorowalność wzrasta wraz z wiekiem: zazwyczaj pojawia się po 40. roku życia u mężczyzn i po 50. roku życia u kobiet. W Polsce z powodu dławicy piersiowej może cierpieć około 1,5 mln osób, a w USA nawet 8,5 mln osób.
Zbadaj serce, za darmo. Badania profilaktyczne dziś pod Zamkiem
We wtorek 1 października w godz. 10-18 na parkingu pod Zamkiem będzie można skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych w ramach kampanii profilaktyczno-edukacyjnej „Servier dla Serca”.
- kp
- 01.10.2019 07:18

Data dodania:
01.10.2019 07:18
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze